- - • O nas - Trutek - techniki zamocowań w budownictwie

trutek.info.pl > O nas

O nas

Tado to zaufany i profesjonalny dostawca maszyn, urządzeń przemysłowych, elektronarzędzi, narzędzi i osprzętu. Z sukcesem od ponad 20 lat kompleksowo zaopatrujemy wiodące na rynku polskim firmy przemysłowe, budowlane i rzemieślnicze.Nasza firma jest przedstawicielem handlowym wielu renomowanych marek, w tym także wyłącznym dystrybutorem wybranych producentów. Oferujemy swoim Klientom starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment urządzeń i narzędzi. Mamy w swojej ofercie marki dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i do zastosowań w domu czy dla majsterkowiczów.

Nasz zespół fachowych doradców bardzo dobrze zna się na sprzedawanym sprzęcie i zawsze chętnie pomoże dokonać wyboru narzędzia tak aby spełniło w 100% Twoje potrzeby i oczekiwania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub nas odwiedzisz w jednym z naszych Punków Obsługi Klienta w Warszawie lub Katowicach . Zapraszamy do kontaktu .

Nasza oferta to setki produktów najbardziej znanych i uznanych producentów. Znajdziecie u nas szlifierki, wiertarki, klucze udarowe, zakrętarki, młoty, bruzdownice, pilarki, piły akcesoria i osprzęt. Nasze produkty oferujemy w wielu konfiguracjach aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich wymagań. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty i wprowadzaniem do niej „jeszcze gorących” nowości. Codziennie przygotowujemy dla Ciebie atrakcyjne promocje i zestawy , którym nie sposób się oprzeć.Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Nieustannie pracujemy nad tym abyś mógł kupić u nas sprzęt w możliwie jak najlepszych cenach. W zakładce Promocje znajdziesz produkty w najgorętszych na rynku cenach.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie pracujemy nad polepszaniem jakości obsługi. Jeśli jest taka potrzeba to każdy przypadek staramy się rozpatrzeć indywidualnie.

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 1993 roku docierają do nas sygnały o zadowoleniu klientów, z wieloma z nich współpracujemy od wielu lat, a nawet się przyjaźnimy. Jesteśmy otwarci, a wręcz czekamy na kontakty z Klientami, często organizujemy pokazy nowych urządzeń, szkolenia, konkursy, jak i eventy.Potwierdzeniem zaufania jakim darzą nas Klienci jest to, że tak chętnie do nas wracają jako do sprawdzonego i wiarygodnego sprzedawcy oraz setki pozytywnych opinii. Sprawdź nas na Allegro .

O konkursach, ciekawych szkoleniach, czy eventach możesz dowiedzieć się na naszym profilu na Facebooku . Zajrzyj też na nasz systematycznie aktualizowany kanał na Youtubie . Znajdziesz tu filmy instruktażowe prezentujące jak w praktyce używać narzędzia, które oferujemy.

Nasze autoryzowane sklepy internetowe są dedykowane poszczególnym markom. Możesz je prosto znaleźć w Internecie zgodnie ze schematem:

www.nazwamarki.info.pl

np.:

www.bosch.info.pl

www.makita.info.pl

www.metabo.info.pl

www.festool.info.pl

www.dremel.info.plJeśli już jesteś w naszym sklepie i chcesz zmienić markę wystarczy, że po prawej stronie w okienku – „zmień markę” wyszukasz interesującą Cię markę. Zapraszamy do udanych zakupów.

W 2014 roku wdrożyliśmy PROGRAM 100 000 PRODUKTÓW W SZYBKIEJ DOSTAWIE . Program ten zakresem swym obejmuje następujące grupy asortymentowe: obróbka skrawaniem, technika mocowania w przemyśle, technika pomiarowa, narzędzia ręczne, narzędzia ścierne, narzędzia do lutowania i spawania oraz torby, walizki, skrzynie narzędziowe oraz serwisowe.

NASZE ATUTY

  • FACHOWE DORADZTWO
  • SZEROKA OFERTA
  • ATRAKCYJNE CENY
  • BEZPIECZNE ZAKUPY


Sprawdź nas na:


Trutek LV400

LV400

3 408,87 zł

zwykła cena: 3 787,64 zł

Trutek CFM300PESF 12szt

CFM300PESF 12szt

221,04 zł

zwykła cena: 245,61 zł

Trutek Prowadnica LV60017

Prowadnica LV60017

175,20 zł

zwykła cena: 194,67 zł